AIRWHEEL H 8 - elektrický vozík s dálkovým ovládáním

Novinka
1 hodnocení
27 290 Kč / ks
Ikona Pro správné zaměření nás prosím kontaktujte                                                                                                             NENÍ HRAZENO ZDRAV. POJIŠŤOVNOU
Elektrický invalidní vozík Airwheel H8 - řízení vozíku je velmi jednoduché!!
Speciální kontrolér umožňuje:
 zapnutí a vypnutí zařízení,
 řízení
 regulaci úrovně rychlosti (1 až 5),
 vysílání výstražného signálu,
 kontrolu úrovně nabití baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další parametry elektrického vozíku: 

• Lithium-iontová baterie 162 Wh - ve vozíku je použita lithium-iontová baterie s vysokou kapacitou. Díky tomu poskytuje vozík to, co elektrická auta, a i s lehkou baterií (1,5 kg) lze dosáhnout dojezdu 15 km.

• Prostorný kufr - speciálně navržený kufr vám usnadní každodenní nákup.

• Dva způsoby jízdy - vozík Airwheel H8 umožňuje jízdu ve dvou režimech: elektrickém (řízení pomocí kontroléru nebo mobilní aplikaci na smartphonu) a klasickém, manuálním.

• Modulární baterie - baterii si můžete pohodlně vyndat z vozíku a nabíjet ji doma bez nutnosti vnášení celého zařízení domů.

• Silný elektrický motor - vozík je vybaven výkonným motorem. Pevná rychlost otáčení motoru šetří energii baterie, snižuje tření a prodlužuje životnost motoru.

• Řízení vozíku pomocí smartphonu - zajímavým a inovativním řešením je možnost řídit vozík, i když jste mimo něj. Díky tomu můžete vozíkem pohybovat po bytě a nechat jej přijet k posteli nebo ke křeslu. V aplikaci můžete sledovat rychlost, počet ujetých kilometrů či úroveň nabití baterie.

• Bezpečné cestování - vozík Airwheel H8 je vybavený rychlou a pohodlnou ruční brzdou, která vám zajistí bezpečné cestování i při nepříznivém počasí.

• Otočení vozíku na místě - přední kola se otáčí o 360 stupňů, což velmi usnadňuje pohyb v úzkých místech jako záchod, koupelna nebo chodba. Vozík je úzký a přizpůsobený k standardním dveřním rámům.

• Prodloužený rozvor náprav - prodloužený rozvor náprav a kol činí jízdu nejen pohodlnější, ale taky více plynulou a bezpečnější.
 
Parametry

Rozměry  

1016 x 858 x 630 mm

šířka sedadla: 45 cm

rozměr složeného vozíku  534 x 630 x 1106 mm

Hmotnost  

27 kg

Nosnost   

130 kg

Max. rychlost  

6 km/h

Dojezd  

15 km

Výkon motoru 

200 W

Doba nabíjení   

2-3 hodiny
Napětí nabíjení AC 220 V 50-60 Hz

Baterie

 

162 Wh
Průměr kol  6" a 6,5"
Rádius otáčení 0,9 m
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické invalidní vozíky
Záruka: 2 roky
rychlost: 6 km/hod.