Chodítko STABILO II M

Neohodnoceno
32 490 Kč / ks

 NENÍ HRAZENO ZDRAV.POJIŠŤOVNOU

Chodítko s opěrnou deskou pro nácvik chůze a rehabilitaci. Předloketní opora je výškově stavitelná pomocí elektrického zdvihu. Jeho ovládání je snadné pomocí tlačítek na madlech chodítka. Tlačítko na pravém madle slouží ke zdvihu, na levém pak ke snížení opěrné desky chodítka. Snadná a rychlá změna výšky opěrné platformy předurčuje toto chodítko pro použití ve zdravotnických zařízeních. Lze ho však použít i v domácím prostředí jako podporu pro vstávání ze sedu.

Přední madla jsou délkově nastavitelná a lze nastavit i jejich sklon. Zadní kola jsou doplněna nášlapnými brzdami. Chodítko Stabilo II má centrální nosník z nerezu a díky tomu je jeho konstrukce velmi tuhá i při maximálním vysunutí opěrné desky do výšky 135 cm nad zemí. Vykrojení předloketní opory má šíři 40 cm a umožňuje tak použití i osobám s mohutnějším hrudníkem, zároveň je chodítko vhodné i pro osoby velmi vysokého vzrůstu (do 220 cm). Nosnost 150 kg.

Chodítko dodáváme i ve variantě se sníženou zadní částí podvozku (na 136 mm), která umožňuje zajet s chodítkem pod křeslo či lůžko.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výška: 93 - 135 cm

Šířka chodítka: 67 cm

Hloubka chodítka: 74 cm

Šířka podpůrné desky: 51 - 62 cm

Hmotnost: 21,2 kg

Nosnost: 150 kg

Průměr koleček: 12,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: pojízdná s podpůrnou deskou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg