MÁM POUKAZ

Zdravotnické pomůcky můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.

tištěný:

 

elektronický: 

 

Postup:

  •  vyberte si , případně vyzkoušejte pomůcku předem
  • v případě, že budete potřebovat poradit, kontaktujte  nás na email: lenka.oujezdska@eldomed.cz  - my Vám rádi poradíme, případně navrhneme pomůcku, která bude pro Vás nejvhodnější , pomůžeme s výběrem  a zaměřením velikosti  i jiných parametrů. Pomůcku si můžete vyzkoušet přímo na naší prodejně v Brně (Poliklinika Lesná- Halasovo nám 1), případně Vás může navštívit náš odborný specialista.
  • navštivte Vašeho lékaře (PRL či odborného) a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky - na našich stránkách najdete vždy u daného produktu, pokud je hrazen zdravotní pojišťovnou, případně Vám poradíme
  • lékař Vám vystaví poukaz a pokud pomůcka nevyžaduje schválení revizním lékařem  ⇒ poté si můžete pomůcku u nás vyzvednout nebo objednat telefonicky : tel. 602 770 375 nebo přes eshop
  • pokud pomůcka vyžaduje schválení revizním lékařem - lékař společně s poukazem vyplní také tzv. žádanku, kterou odešle ke schválení reviznímu lékaři Vaši zdravotní pojišťovny. Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

 Náš pracovník vás bude kontaktovat a domluví s vámi veškeré potřebné detaily.

Schválený poukaz následně doneste na naši prodejnu nebo můžete zaslat naskenované e-mailem a  jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku.

Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.