5012437 Tena Pants Maxi M 10 kapek

Neohodnoceno
347 Kč / ks

KÓD ZP: 02/5012437 – ČÁST. HRAZENO, absorpční kalhotky Tena Pants Maxi velikost M jsou určeny pro těžký až velmi těžký únik moči. Díky extra vysoké absorpci jsou vhodné i k celonočnímu nošení. Balení obsahuje 10 ks, savost 2550 ml.

Úhrada zdravotní pojišťovny

Kód ZP: 02/5012437
Název ZP: TENA PANTS MAXI MEDIUM – KALHOTKY ABSORPČNÍ NATAHOVACÍ, BOKY 80-110CM, 2550ML, 10KS
Úhrada ZP: 295,- Kč
Doplatek: 52,- Kč
Předepisuje: Geriatr, gynekolog a porodník, chirurg, nefrolog, neurolog, dětský lékař, praktický lékař, urolog

Kalhotky TENA Pants Maxi poskytují velmi vysokou ochranu a udrží uživatele v suchu i přes celou noc. Systému ConfioFit poskytuje tenkou, anatomicky tvarovanou ochranu, vysoké pohodlí a diskrétnost. Kalhotky jsou prodyšné a šetrné k pokožce. Absorpční kalhotky Tena Pants Maxi jsou dostupné ve velikostech M | L.

Vlastnosti

  • Ochranné inkontinenční kalhotky TENA Pants se systémem ConfioFit jsou tenké, pohodlné a kopírují anatomii těla. Tvar ConfioFit se přizpůsobí křivkám těla a kalhotky TENA Pants jsou díky tomu méně viditelné pod oblečením.
  • Indikátor vlhkosti informuje o nutnosti výměny - ochranné inkontinenční kalhotky TENA Pants není nutné svlékat, abyste zjistili, zda potřebují vyměnit. Indikátor vlhkosti na vnější straně výrobku změní barvu ze žluté na modrou, pokud je potřeba výrobek vyměnit. Stačí jediný pohled na indikátor vlhkosti TENA Pants a víte, jaká je situace.
  • Dvojité bariérky proti protečení - ochranné inkontinenční kalhotky TENA Pants se systémem ConfioFit mají vysoce účinné bariérky proti protečení a díky tomu nabízí skvělou ochranu, ať uživatel stojí, sedí nebo leží.
  • Díky rychlé absorpci tekutiny a vysoce absorpčnímu jádru je zajištěn dlouhotrvající pocit sucha. Technologie FeelDry v mžiku nasaje i velké objemy moči do jádra výrobku. Moč zůstane v jádře uzamčená dokonce i pod tlakem.
  • Kalhotky TENA Pants jsou vyrobeny z plně prodyšného materiálu, kterým může vzduch volně proudit. Tím se předchází zbytečnému vzniku vlhkosti a udržuje se zdraví pokožky a pocit pohodlí.
  • Ochranné inkontinenční kalhotky TENA Pants se svlékají tak snadno, jak snadno se oblékají. Stačí roztrhnout postranní švy a kalhotky stáhnout.
  • Neutralizátor pachu snižuje účinek čpavkového zápachu a dodává pocit svěžesti a důstojnost.

Parametry

Obvod boků M | L: 80 - 110 | 100 - 135 cm
Sací schopnost: 2550 ml
Počet kusů v balení: 10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stupeň inkontinence  2. stupeň - střední forma 3. stupeň - těžká forma
Savost  2550 ml
Obvod boků /plenkové kalhotky/  80 - 110 cm
Počet kusů  10 ks