Půjčovna

PŮJČOVNA ZDRAVOTNÍCH POMŮCEK

Potřebujete si pořídit zdravotní pomůcku?

Půjčujeme kompenzační pomůcky s výjimkou elektrických vozíků a matrací. Pro zapůjčení pomůcek nás kontaktujte na tel. čísle: 602 770 375.

Zjistíme, zda je požadovaná pomůcka k dispozici. 

Pomůcky půjčujeme s měsíční  nebo týdenní sazbou - více v našem e-shopu v kategorii Půjčovna, na základě smlouvy o zapůjčení.

S našimi pracovníky si dohodnete počet kalendářních dnů, na které si chcete pomůcku vypůjčit. Podle toho na místě po podpisu smlouvy zaplatíte půjčovné.

Pomůcky si  můžete půjčit a osobně vyzvednout  na naší provozovně v Brně- adresa Halasovo náměstí 1,638 00 po předchozí telefonické domluvě. 

Prodloužení doby výpůjčky

Pokud již máte pomůcky doma a chcete si dobu výpůjčky prodloužit, stačí zavolat na výše uvedená telefonní čísla a sdělit Vaše jméno, typ pomůcky a přibližnou dobu, kdy pomůcku vrátíte. Rozdíl půjčovného zaplatíte při vrácení.

   * V případě, že je předmětem nájmu zdravotnická pomůcka „Elektrické polohovací lůžko“, nájemce se zavazuje, že uhradí částku ve výši 1500 Kč, která zahrnuje zapojení a montáž (včetně odpojení a demontáže po skončení pronájmu) zdravotnické pomůcky. Nájemce zaplatí tuto částku pronajímateli při převzetí pomůcky a podpisu smlouvy.

Zapůjčení lůžka bez montáže/demontáže není možné.

V případě zapůjčení jiné pomůcky než lůžka, cena dopravy neobsahuje zpětný odvoz.

Zpětný odvoz pomůcky si vypůjčitel zajistí sám nebo uhradí cenu dopravy dle výpůjčního ceníku.

 

Smlouva o výpůjčce

Veškeré zdravotnické prostředky zapůjčujeme na základě uzavřené písemné Smlouvy o výpůjčce. Všechny naše pomůcky zapůjčujeme v dobrém technickém stavu.

 V případě vrácení v silně znečištěném, resp. poškozeném stavu, se náklady na vyčištění/opravu odečítají z vratné kauce.

 

Prodloužení doby výpůjčky

Pokud od nás již máte některý zdravotnický prostředek vypůjčený a chcete si dobu výpůjčky prodloužit, stačí zavolat na níže uvedená telefonní čísla a sdělit vaše jméno, popřípadě
číslo Smlouvy o výpůjčce. Rozdíl půjčovného zaplatíte při vrácení.

  

Lenka Oujezdská

Tel: +420 602 770 375

lenka.oujezdska@eldomed.cz

Petr Pavlica

Tel: +420 739 585 777

petr.pavlica@eldomed.cz