O nás

ELDOMED s.r.o. - naše společnost vznikla v roce 2020 spojením lidí, kteří navázali na bohaté zkušenosti získané dlouholetou praxí v oblasti zdravotních pomůcek. Chceme dělat věci, které mají smysl. Baví nás pomáhat a plnit sny lidem zdravotně znevýhodněným, seniorům a hendikepovaným, zkrátka všem, kteří pomoc potřebují. A v tomto nám pomáhá mnoho úžasných lidí a jednou z nich je i Lucie Bílá, která nás navštívila na naší prodejně v Brně, aby předala další z mnoha pomůcek, které díky ní putují k lidem, kteří je potřebují a ulehčí jim tak život.

 Lucinko DĚKUJEME !!   Velmi si ceníme naší spolupráce....

 Chceme pomáhat lidem prostřednictvím našich výrobků. Nabízíme a prodáváme širokou škálu zdravotních pomůcek od nejjednodušších až po technicky náročné, jako jsou: mechanické a elektrické vozíky, skútry, chodítka, zvedáky, dále postele a zdravotní matrace a podložky včetně podložek do vozíků, pomůcky pro děti a další kompenzační pomůcky, které vám usnadní každodenní provádění činností bez ohledu na věk či zdravotní postižení. Hledáme pro naše klienty co nejlepší řešení jejich požadavků na základě vyhodnocení jejich potřeb, zdravotních problémů, diagnóz, možností a prostředí, ve kterém se pohybují a žijí.

Zdravotní a kompenzační pomůcky navrhujeme, zaměřujeme, prodáváme, půjčujeme a opravujeme.

V případě, že potřebujete zdravotní pomůcku rychle a především pouze dočasně, je u nás možnost si zdravotní pomůcku zapůjčit- půjčujeme např. vozíky, lůžka atd..

Rádi pomůžeme i při odstraňování architektonických barier v domácnostech, např. použitím schodolezů, schodišťových plošin, najezdových ramp, atd..

Přestože je náš sortiment dosti široký, není v našich možnostech pokrýt všechny potřeby tělesně postižených osob,dětí  a seniorů. Proto spolupracujeme s  celou řadou výrobců a dodavatelů zdravotnických pomůcek a můžeme Vám tak nabídnout vhodnou pomůcku i mimo náš standardní sortiment, příp. vám poradíme nebo vás odkážeme na jiného dodavatele příp. výrobce.

 Zdravotní pomůcky je možné zakoupit v naší kamenné prodejně v Brně - Halasovo nám. 1  ( areál polikliniky) nebo objednat v našem e-shopu.