O nás

ELDOMED s.r.o. je česká společnost obchodu a služeb, založená v roce 2020, s hlavním sídlem v Brně. Ve své činnosti se zaměřuje na zajištění pomůcek nejen pro nemocnice, DPS, charity atd., ale i pro pacienty jako fyzické osoby.
Navázali jsme na zkušenosti získané dlouholetou praxí a propojili vlastní představy s fungováním firmy. Chceme dělat věci, které mají smysl. Zakládáme si na osobním přístupu a partnerských vztazích.
Baví nás pomáhat a plnit sny lidem zdravotně znevýhodněným, seniorům a hendikepovaným, zkrátka všem, kteří pomoc potřebují. Zaměřujeme se také na děti.
Spolupracujeme s předními českými i zahraničními výrobci a dodavateli. 
Jsme partnerem Všeobecné zdravotní pojišťovny, ZPMV, VoZP, OZP, ČPZP.
Vyhledáváme unikátní pomůcky, které ulehčují život pacientům či personálu ve zdravotnických zařízeních a nepochybně maximálně přispívají k udržení či zlepšení zdravotního stavu pacienta,
Pomůcky dovážíme a nastavujeme přímo na míru pacientovi a také poskytujeme záruční i pozáruční servis pomůcek zakoupených u nás přímo pacientem, nebo pro zdravotní pojišťovnu, kde vydáváme pomůcky na poukaz.
Jezdíme také zkoušet a zaměřovat přímo ke klientům,  poradíme , navrhneme i další možnosti např. preskripce...... atd.

Nabízíme a prodáváme širokou škálu zdravotních pomůcek od nejjednodušších až po technicky náročné, jako jsou: mechanické a elektrické vozíky, skútry, chodítka, zvedáky, dále postele a zdravotní matrace a podložky včetně podložek do vozíků, pomůcky pro děti a další kompenzační pomůcky, které vám usnadní každodenní provádění činností bez ohledu na věk či zdravotní postižení. Jezdíme také zkoušet a zaměřovat přímo ke klientům a hledáme pro naše klienty co nejlepší řešení jejich požadavků na základě vyhodnocení jejich potřeb, zdravotních problémů, diagnóz, možností a prostředí, ve kterém se pohybují a žijí ( např. při odstraňování architektonických barier v domácnostech, např. použitím schodolezů, schodišťových plošin, najezdových ramp, atd).

Kromě nákupu pomůcek v kamenných prodejnách nebo e-shopu můžete využít také služeb naší půjčovny - půjčujeme např. vozíky, lůžka atd...

Působíme po celé ČR a poskytujeme plný informační a poradenský servis. 
Kontaktovat nás můžete také telefonicky 602 770 375/ 739 585 777 nebo e-mailem lenka.oujezdska@eldomed.cz.

Přestože je náš sortiment dosti široký, není v našich možnostech pokrýt všechny potřeby tělesně postižených osob,dětí  a seniorů. Proto spolupracujeme s  celou řadou výrobců a dodavatelů zdravotnických pomůcek a můžeme Vám tak nabídnout vhodnou pomůcku i mimo náš standardní sortiment, příp. vám poradíme nebo vás odkážeme na jiného dodavatele příp. výrobce.

 Zdravotní pomůcky je možné zakoupit v naší kamenné prodejně v Brně - Halasovo nám. 1  ( areál polikliniky) nebo objednat v našem e-shopu.