Sůl do koupele - hořčíková živá s heřmánkem

Neohodnoceno
129 Kč / ks
Je snadno vstřebatelným zdrojem hořčíku, který je nezbytný pro správné fungování našeho těla.
Napomáhá proti psoriáze, ekzémům a akné, působí blahodárně při revmatismu a artritidě.
Obsah bal. :1000g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živou magneziovou sůl je možné používat jako sůl do koupele, ale také je vhodná jako obklad. Obsahuje takové složení minerálů, které napomáhá zlepšit látkovou výměnu a tím přispívá k regeneraci. Má antialergický, dezinfekční a vysušující účinek. Je ideální solí pro ženy.

Pomáhá při kožních onemocněních jako jsou psoriáza, akné či ichtióza. Dále je účinná při svalových křečích a kloubních bolestech, revmatismu a artritidě. Napomáhá i při cévních a nervových problémech, kardiovaskulárních chorobách. Účinkuje i při ženských problémech jako jsou hormonální poruchy či záněty.

Návod k použití (lázeň): Rozpusťte 1/2 balení magnéziové soli ve vaně (cca. 60 litrů vody, teplota 38 - 45 ° C). Doporučená délka koupele je 15 - 25 min., 2 až 3 krát týdně. Po koupeli se osprchujte čistou vodou a ještě aspoň hodinu relaxujte zabalený v teple, čímž se zvýší blahodárný účinek živé magnéziové soli na celý organismus.

 Návod k použití (obklad, zábal): Do 2 litrů vody vyspte cca. 250g soli, namočte ručník (popřípadě gázu nebo vatu) a přikládejte na bolestivé, postižené místo. Nechte působit 15 - 20 minut. Doporučujeme používat 2 až 3 krát týdně. Při zábalu si oviňte ručník kolem těla, lehněte si a zabalte se do teplé deky. Přibližně po hodině se začnete potit, což je signál, že se aktivovala látková výměna.