Živá magnéziová koupelová sůl

Neohodnoceno
139 Kč / ks
  • Hořčík a minerály obsažené v soli  napomáhají zlepšit látkovou výměnu
  • Má antiseptické, protizánětlivé  a desinfekční účinky, působí proti křečím.
  • Pomáhá na  různé kožní problémy – akné, ekzémy, psoriáza.
  • Pomáhá při revmatismu, uvolňuje tělo a myšlení při nervovém nebo fyzickém vypětí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnézium je vynikající na uvolnění bolestivých, unavených svalů. Účinně pomáhá i při nespavosti, uklidnuje celý nervový systém a zabezpečuje kvalitní spánek. Odbourává stres z každodenních povinností, zlepšuje, náladu a navodí psychickou pohodu. Magnéziová sůl je obzvlášť užitečná i po fyzické námaze.

Návod na použití:  (lázeň): Rozpusťte 1/2 balení magnéziové soli ve vaně (cca. 60 litrů vody, teplota 38 - 45 ° C). Doporučená délka koupele je 15 - 25 min., 2 až 3 krát týdně. Po koupeli se osprchujte čistou vodou a ještě aspoň hodinu relaxujte zabalený v teple, čímž se zvýší blahodárný účinek živé magnéziové soli na celý organismus.

Návod k použití (obklad, zábal): Do 2 litrů vody vysypte cca. 250g soli, namočte ručník (popřípadě gázu nebo vatu) a přikládejte na bolestivé, postižené místo. Nechte působit 15 - 20 minut. Doporučujeme používat 2 až 3 krát týdně. Při zábalu si oviňte ručník kolem těla, lehněte si a zabalte se do teplé deky. Přibližně po hodině se začnete potit, což je signál, že se aktivovala látková výměna.

 

Obsah: 950g