Akupresurní podložka dlouhá

Neohodnoceno
500 Kč / ks

Masážní podložka vhodná pro stimulaci reflexních bodů a plošek chodidel.

Akupresurní podložka splní účel domácí masáže chodidel. Podložka je poseta barevnými kamínky, které vyplňují obrysy chodidel. Pozice kamínků odpovídá bodům, které stimulují nebo naopak uklidňují určité orgány a části těla. Díky reflexní masáži podporujete cirkulaci krve ve Vašem těle. Akupresurní kamínková podložka pomáhá posilovat také Vaší imunitu, ulevuje při bolestech zad a hlavy. 

Na podložce je znázorněno konkrétními popisky kamínků, ke které části těla či orgánu se vztahují. Po dlouhé podložce se můžete i projít a podpořit účinek masáže. Relaxujte v pohodlí domova či kanceláře!

Reflexní terapie je vice než tisíc let stará asijská masáž, která se považuje za jednu z nejúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Využívá předpokladu, že na chodidlech a rukou se nacházejí nervová zakončení, která mají vztah k vnitřním orgánům. Tlakem na reflexní body se ovlivňuje aktivita a funkce orgánů, napětí svalů či blokád kloubů.


Použití:
Našlapujte bosýma nohama po podložce zhruba 10 -15 minut denně na promasírování reflexních bodů na chodidlech. Masážní podložka může být použita mnoha způsoby. Nohy můžete masírovat v sedě, přitlačením na "mapku" nohou. Nebo je můžete masírovat procházením se po masážní podložce. Akupresurní body mohou být citlivé, takže při prvních masážích můžete cítit třeba mrazení nebo dokonce i bolest.

Pro zvýšení účinnosti se doporučuje před masáží nohy vložit na 15 min. do teplé lázně. Do této lázně můžete přidat sůl z Mrtvého moře.  Před použitím podložky nohy důkladně otřete, aby nemohly uklouznout, nebo jako začátečníci použijte i ponožky.


Technické parametry:

  • Rozměry: 35 x 175 cm
  • Materiál: ABS
  • Barva: černá s barevnými kamínky