Overball

Neohodnoceno
149 Kč / ks

Overball je měkký, nafukovací míč, který se používá převážně při cvičení, protahování a při rehabilitaci. Cvičením s overballem zapojujete hluboký stabilizační systém. Jeho další využití je také jako pomůcka pro dechová cvičení –  nafukování napomáhá zvětšení objemu plic, hlavně u dětí. Gumový míč overball přispívá správnému držení těla při sezení na židli např. v kanceláři. Overball využijete i při delším cestování dopravními prostředky, při cvičení doma nebo v kanceláři.

Overball si můžete nafouknout podle svých potřeb. Na cvičení se většinou používá mírně podhuštěný. Míč je totiž velmi lehký a snadno přenosný. Rovněž je možné míč využít pro hru, zvláště pro děti a seniory, protože je snadno uchopitelný a nebolí při nárazu. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie.

Průměr: hustit do 23 cm

Doporučená nosnost: 80 kg

Testovaná nosnost: max. 100 kg  

Při přehuštění míče může dojít k jeho prasknutí či míč může změnit tvar. Cvičte na cvičební podložce - prodloužíte životnost míče / má velmi jemnou povrchovou strukturu /.

 Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.